Професійне обладнання та засоби для хімчистки


Засоби для чищення м'яких меблів

Забруднили чимось диван або щось на нього розлили? А може Ваші м'які меблі позначив котик або з ними «загралася» дитина? Не хвилюйтеся, у нас є все необхідне, щоб швидко усунути всі ці неприємності!

Фахівці виїзної хімчистки «Чистий куточок» завжди раді й готові допомогти Вам. Щоб урятувати свої дорогоцінні меблі, якнайшвидше зв'яжіться з нами і постарайтеся промокнути пляму паперовими серветками до приїзду майстра.

Зробіть замовлення на виїзну хімчистку прямо зараз - і вже завтра ваш дім знову стане чистим і затишним!


Екологічно безпечні засоби для чищення

Під час кожної хімчистки м'яких меблів, матраців та килимів ми завжди використовуємо добре перевірений часом набір високоефективних та безпечних засобів для чищення. Всі засоби, що використовуються нами, були розроблені спеціально для чистки текстилю в приміщеннях житлового фонду та сертифіковані згідно з нормами ЄС. Вони гіпоалергенні, біорозкладні і тому абсолютно не шкідливі для людей і домашніх тварин.

Засіб ЕРА 111

Надпотужний склад для прання ЕРА 111 вже довгий час займає провідні позиції на ринку засобів хімчистки для країн СНД та Європи завдяки високим очищувальним властивостям.

У даного виробника представлена повна серія миючих засобів, як для виконання основної чистки, так і окремі засоби для виведення плям. Ці засоби не шкідливі для людини і навколишнього середовища!

Засіб CHEMSPEC

Професійна лінійка спецзасобів для чищення текстилю від американського виробника, що займає провідні позиції на світовому ринку.

Продукція виготовляється за найвищими стандартами і безпечна для мешканців Вашого будинку.

Плямовивідник RM-760

KÄRCHER RM-760 універсальний засіб для виведення плям, що володіє ефективною здатністю очищати килимові покриття та м'які меблі всіх видів.

Основною активною речовиною тут служать неіонні тензиди. Даний склад не містить фосфатів, екологічно безпечний і дозволений до застосування в європейських країнах.

Наше обладнання

Для максимально швидкого та якісного чищення м'яких меблів і текстильних поверхонь у нашому розпорядженні є найкраще професійне обладнання від німецького бренду KÄRCHER і потужний американський екстрактор з водонагрівачем.

Пилосос сухого та вологого прибирання
KÄRCHER MV-2

Пилосос сухого та вологого прибирання KÄRCHER MV-2

Застосовується на початковому етапі хімчистки м'яких меблів, матраців та килимів.

Даний етап включає попереднє видалення пилу і великого сміття з поверхні. Робота виконується за допомогою професійного вакуумного пилососа моделі MV-2, що володіє високим ступенем розрідження повітря та всмоктування.

Миючий пилосос
KÄRCHER Puzzi 8/1c

Миючий пилосос KÄRCHER Puzzi 8/1c

Пилосос використовується для вологого прибирання під час основного етапу хімчистки м'яких меблів, матраців та килимів.

Безпосередньо сама хімчистка цих предметів інтер'єру проводиться професійним миючим пилососом з глибокою екстракцією. Основною перевагою екстрактора KÄRCHER Puzzi 8/1c є швидке, ефективне видалення бруду та плям різного походження.

Високий ступінь розрідження забезпечує найменшу залишкову вологість серед усіх пристроїв даного класу. Ця особливість дозволить Вам якомога раніше почати використовувати очищений килим або м'які меблі знову.

Пароочищувач
KÄRCHER SC 3

Пароочищувач KÄRCHER SC 3

На початку процесу хімчистки шкіряних меблів обов'язково використовується потужний парогенератор для проведення дезінфекції, видалення верхнього шару забруднень та якісного розкриття пір шкіри.

Екстрактор
Mytee-Lite 8070

Екстрактор Mytee-Lite 8070

Американський екстрактор Mytee-Lite моделі 8070 - найпотужніший у своєму класі!

Окрім того, це єдиний серед аналогів екстрактор із вбудованим проточним водонагрівачем на 1000 Вт. Ця функція забезпечує нагрів миючого розчину до 99 °C, що дозволяє ефективно видаляти навіть найстійкіші та глибинні забруднення з поверхні килимів або оббивки м'яких меблів.

Ми знову зробимо ваш дім чистим та затишним!

  • Беремося за будь-яку роботу, виконуючи її з любов'ю, тому зробимо щасливішими і Вас.
  • Наші співробітники завжди ввічливі та привітні, професійно виконують весь спектр робіт, дають цінні поради і рекомендації по догляду за килимами та м'якими меблями.
  • Для кожної проблеми клієнта знаходимо індивідуальний підхід, щоб виконати поставлене завдання найбільш якісним та результативним способом.
  • Виконуємо всю роботу безпосередньо у Вас вдома, роблячи його більш чистим і затишним. Відразу ж по завершенню хімчистки килимів і м'яких меблів будинок наповниться атмосферою справжньої свіжості та комфорту.
  • Вам не буде потрібно додатково шукати іще когось і переплачувати за аналогічні роботи - ми відразу приїжджаємо і робимо все необхідне швидко та якісно.
  • У нас є послуги нічної хімчистки та прискореної сушки.
^