Хімчистка крісел і стільців на дому в Харкові і області


Ваше улюблене крісло раптом вкрилося якимись плямами, а його оббивка помітно потемніла, втративши колишній вигляд? А може його помалювало улюблене чадо або серйозно позначив котик? 70% наших клієнтів думали, що прибрати все це повністю просто неможливо, доки не викликали нас!

Довірте чищення та відновлення своїх м'яких меблів професіоналам. І ми виправимо навіть найскладнішу ситуацію, включаючи повне видалення жирових або винних плям, засохлого бруду або крему для взуття, неприємних запахів, слідів маркера або сечі. При замовленні чищення великої кількості стільців в офісах - можливі знижки!

У нашому арсеналі більше ніж 40 спецзасобів і 7 років досвіду. Ми зробимо все можливе, щоб Ви залишились задоволені. Просто зараз відправте нам фото забруднень у VIBER або TELEGRAM - з Вами обов'язково зв'яжеться наш майстер та експертно проконсультує з усіх питань хімчистки меблів. Не втрачайте час - в 99% випадків все можна виправити, якщо здійснити хімчистку вчасно і не припускатися помилок!

ЗРОБІТЬ ЗАМОВЛЕННЯ НА ВИЇЗНУ ХІМЧИСТКУ ПРОСТО ЗАРАЗ - І ВЖЕ ЗАВТРА ВАШ ДІМ ЗНОВУ СТАНЕ ЧИСТИМ І ЗАТИШНИМ!

Крісло для вітальні
Крісло для вітальні
Крісло розкладне
Крісло розкладне
Табурет
Табурет
Стілець для їдальні
Стілець для їдальні
Стілець офісний
Стілець офісний
Стілець офісний на роликах
Стілець офісний на роликах
Крісло керівника
Крісло керівника
Шкіряне крісло
Шкіряне крісло
Пуф
Пуф
Кухонний куточок
Кухонний куточок

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЕКСПЕРТА З ЧИЩЕННЯ КРІСЕЛ

ДОСВІДЧЕНИЙ ПЕРСОНАЛ
Співробітники завжди добре підготовлені, привітні та уважні до деталей

ЯКІСНО ТА НАДІЙНО
Використовуємо екологічні хімзасоби і техніку від провідних брендів США та ЄС

ШВИДКО ТА ЕФЕКТИВНО
Чудовий результат і атмосфера справжньої свіжості для всіх клієнтів!

Всього лише через кілька днів після появи плям видалити їх стане набагато складніше. А для кожного виду оббивки необхідно застосовувати свій метод чищення і набір хімії, інакше ситуація може значно погіршитись!

Скористайтеся доступною послугою професійної хімчистки крісел та стільців від компанії «Чистий куточок». За роки роботи ми вже врятували і відновили від бруду, кліщів та плям тисячі предметів м'яких меблів практично всіх видів та вікових груп для власників квартир, родин та бізнес-компаній Харкова.

Тому, якщо Ви дійсно цінуєте свою річ - не намагайтеся зачищати плями самостійно, використовуючи побутову хімію Gala або Vanish! Краще промокніть свіжі плями серветками, заспокойтеся і зателефонуйте нам. Ми зможемо врятувати Ваші меблі та приємно здивувати Вас!

Особливості здійснення хімчистки крісел та стільців у Харкові

Чищення цього виду меблів складається з хімчистки м'якої оббивки, яка займає більшу частину процесу і виконується першою, а також подальшого чищення сталевого, дерев'яного або пластикового каркасу від пилу та забруднень. При наявності плям на оббивці кінцевий результат залежить від багатьох факторів: скільки часу пройшло після забруднення, наскільки правильно були підібрані засоби та обрано метод чищення, а також від застосування потужних приладів, що забезпечують достатній нагрів миючого розчину, полоскання та дезінфекцію тканин. Безцінний практичний досвід, великий масив знань, якісна хімія та, звичайно ж, прямі руки - запорука успіху в 99% випадків!

Сьогодні професійна хімчистка м'яких меблів повинна проводитись із застосуванням потужного мийного обладнання KÄRCHER, Mytee (США) і у повній відповідності до рекомендацій МІУЗ. У нашому арсеналі є більше ніж 40 екологічних хімзасобів від провідних світових брендів ChemSpec (США), Prochem (Британія) та інших гідних компаній. До цих засобів відносяться: безпечні розчинники з різним ступенем pH та їх підсилювачі, засоби для виведення плям, кондиціонери-ополіскувачі та нейтралізатори. За допомогою цього набору можна вивести практично будь-які плями, відновити колір і повернути меблям колишній привабливий вигляд, не зашкодивши їм при цьому.

Всі наші майстри є справжніми експертами з матеріалознавства, і тому зможуть точно визначити склад оббивки лише через кілька секунд після огляду меблів на місці. Ми починаємо роботу, обов'язково виконуючи сухе чищення щіткою і пилососом, інакше дрібні часточки пилу, що знаходяться на поверхнях крісла, при розчиненні їх водою тільки посилять проникнення бруду всередину матеріалів, і тоді якісно все видалити за допомогою вологого чищення вже не вийде.

Подальше чищення здійснюється вологим способом Аквачистки, що дозволяє повністю видалити всі плями і забруднення з поверхні оббивки крісел, а також ефективно витягти пилових кліщів, грибки і бактерії з його глибини. Та й запахи, які крісло вбирало роками, зникнуть у такому випадку швидко і без сліду! На фінальному етапі відновлюємо природний pH меблів, використовуючи нейтралізатори, щоб забезпечити максимальний комфорт і найкращі умови для здоров'я Вас і Ваших близьких.

Специфіка хімчистки для стільців і крісел не багато чим відрізняється від чищення інших видів меблів, за винятком деяких нюансів. По-перше, при водному чищенні нелакованих дерев'яних покриттів недосвідченим майстром на тканинних поверхнях можуть утворитися помітні розводи або ореоли коричневих відтінків. Іноді нам доводиться перечищати меблі після їх роботи. Тому тут важливо не намочити тканинну оббивку занадто сильно, добре прополоскати і висушити її, а інакше після контакту органічних барвників і дерева з водою неприємних слідів просто не уникнути! На офісних стільцях популярних яскравих відтінків часто зустрічаються сліди від линьки, що нерідко виникають при тривалому контакті тканини спинок або сидінь з мокрим, вологим верхнім одягом. Це вимагає додаткових операцій для виведення плям за допомогою безпечних розчинників, що дозволяють досить якісно і рівномірно відновити початкові кольори оббивки.

Виїзна хімчистка від компанії «Чистий куточок» дозволить протягом дня або ночі вирішити всі Ваші проблеми з чищенням м'яких меблів вдома або в офісі без зайвих клопотів та ризиків. Також ми позбавимо Вас від витрат на доставку в стаціонарний пункт, зберігши дорогоцінний час і меблі. І вже через кілька годин після чищення Ви зможете користуватися улюбленими меблями знову, отримуючи насолоду від справжньої чистоти!

Етапи робіт під час хімчистки оббивки

Після візуальної оцінки ситуації майстер готує необхідний набір інструментів, засобів для чищення, та одразу ж приступає до роботи.

Хімчистка м'якої оббивки крісел і стільців виконується нами в суворій відповідності до принципів кола Зіннера, згідно з яким кінцевий успіх чищення залежить від поєднання відразу 4 чинників: складу розчину, що чистить (для цього потрібен правильний підбір хімії відповідно до особливостей матеріалу оббивки і характеру забруднень), температури розчину, часу його впливу на оббивку і механічного впливу.

1. Сухе чищення

Здійснюється за допомогою пилососа сухого прибирання і триває від 5 до 15 хвилин. У комплекті пилососа є спеціальні антистатичні щіточки. Вони мають протилежний до поверхні оббивки заряд і добре притягують всі дрібні часточки, збираючи пил. Багато фахівців-початківців нехтують даним етапом, тому що для цього потрібно возити з собою додаткове обладнання.

ЧОМУ НЕОБХІДНО ПОЧИНАТИ З СУХОГО ЧИЩЕННЯ?

Усі ворсисті матеріали (флок, велюр, шеніл) збирають і накопичують у собі багато пилу, і якщо водний розчин нанести відразу на їх запилену поверхню, то після змочування найдрібніші пилові часточки легко транспортують бруд разом з водою просто вглиб матеріалу, так що мокрим чищенням їх потім вже не видалити.

Також всередині м'яких крісел зазвичай є глибокі щілини, до яких зі звичайною насадкою екстрактора дістатися не вийде, і якщо пропустити цю стадію чищення, то в усіх щілинах і вузьких отворах залишиться сміття. А ось за допомогою щілинних насадок різної довжини з комплекту сухого пилососа можна буде легко дістати пил з глибини аж до 20 см.

А ще буває так, що в будинку живуть собаки гладкошерстих порід (наприклад, пітбулі). Так ось, їх шерсть щільно встромляється в оббивку, просто як голочки, і при збиранні її довго доводиться вичищати. Але робити це потрібно тільки на суху!

2. Пре-спрей

Попереднє замочування - етап, в ході якого здійснюється нанесення миючого розчину на поверхню для очищення. Тут все працює приблизно так само, як і в циклі попереднього замочування всередині пральної машини.

Для ефективного очищення краще задати якомога вищу температуру миючого розчину, але при цьому не слід перевищувати максимально допустимий температурний режим, рекомендований для прання матеріалів, що входять до складу оббивки, інакше їй можна нашкодити. Для вовни, бавовни і льону - допустимий максимум становить 40 ° і pH в 9 одиниць. Синтетика, рогожа, шеніл, жакард і синтетичний велюр можуть переносити до 60 градусів і pH 10-11 одиниць.

Після нанесення розчину потрібно почекати 5-7 хвилин, щоб хімія змогла добре попрацювати і перетворити всі забруднення на емульсію. Іноді доводиться повторювати цю процедуру.

3. Механічний вплив

Щоб хімія проникала якомога глибше до волокон і ефективно розріджувала забруднення - необхідно обережно поворушити верхній шар оббивки і оновити його, тому на цій стадії потрібно добре і акуратно попрацювати щіточкою або шпателем над місцями забруднення.

У тих місцях, де вже встигла утворитися кірка, доведеться пройтися інструментом по кілька разів, щоб злегка розбити бруд. Особливо важливо виконувати цю операцію при великих нашаруваннях бруду. Ця процедура зазвичай триває від 5 до 15 хвилин.

4. Екстракція

Це основний і найтриваліший етап, під час якого здійснюється багаторазова подача води до м'якої поверхні оббивки крісла з подальшим її отриманням або висмоктуванням. Цей процес триває від 10 до 20 хвилин для середньостатистичного крісла.

За своєю суттю ця операція аналогічна виполіскуванню білизни у пральній машині - після того як хімія розчинила всі забруднення і перетворила на емульсію, бруд акуратно витягується з оббивки і переноситься в інше місце за допомогою води.

Для цього ми застосовуємо найпотужніший в своєму класі американський пилосос-екстрактор, поступово транспортуючи в ході повторюваних циклів екстракції весь розчинений бруд прямо в його бак. Щоразу на початку циклу ми подаємо нову порцію чистої води і забираємо брудну воду, поступово мінімізуючи кількість забруднень на тканині. Операція повторюється до тих пір, поки з приладу не буде виходити тільки чиста вода. Весь процес ретельно контролюється вручну, що забезпечує навіть краще виполіскування, ніж при машинному пранні.

Щоб пом'якшити волокна, нейтралізувати хімію та повернути колишню контрастність тканини, крім подачі достатньої кількості води до місця забруднення потрібно ще додати і кондиціонер-ополіскувач. Крім того, кислотні компоненти з його складу допоможуть також злегка відновити початковий колір заводських барвників.

Якщо ж на поверхні оббивки маємо чорнило від канцелярської ручки, то розчинник не слід наносити безпосередньо на пляму, щоб не викликати руйнівних впливів на підкладний матеріал, клейову основу або внутрішній шар поролону.

Набагато безпечніше буде спочатку нанести розчинник на м'яку фібру, і вже з її допомогою здійснювати перенесення забруднень з однієї площини на іншу. При цьому дуже важливо працювати акуратно, щоб не закошлатити гладку поверхню оббивки крісла. Адже якщо вона ворсиста – то при недбалому поводженні може легко полисіти!

Наші майстри завжди намагаються не тільки ефективно очистити всю поверхню, але й робити все дбайливо, щоб ні в якому разі її не пошкодити. Тому ми дуже акуратно працюємо з м'якою оббивкою тільки за допомогою фібри з розчинником.

5. Виведення плям

У місцях, де іще залишилися сліди бруду, здійснюємо додаткову процедуру виведення плям, якщо це справді необхідно.

При цьому для безводних плям використовуються тільки розчинники, а для водних - обираємо відповідний засіб в залежності від його походження: якщо видно чіткий контур водного походження, то додатково використовуємо кислотні або кисневі засоби для виведення плям.

Екологічно безпечні засоби для чищення

При виконанні хімчистки м'яких меблів застосовується добре перевірений часом набір високоефективних і безпечних засобів для чищення. Всі засоби, що використовуються, були розроблені спеціально для чищення текстилю в приміщеннях житлового фонду та сертифіковані згідно з нормами ЄС. Вони гіпоалергенні, біорозкладні, а тому абсолютно не шкідливі для людей і домашніх тварин.

Засіб ЕРА 111

ЕРА 111

Надпотужний склад для прання ЕРА 111 вже довгий час очолює провідні позиції на ринку засобів хімчистки для країн СНД і Європи завдяки високим очищувальним властивостям.

Засіб CHEMSPEC

CHEMSPEC

Професійна лінійка спецзасобів для чищення текстилю від американського виробника, що очолює провідні позиції на світовому ринку.

Плямовивідник RM-760

KÄRCHER RM-760

KÄRCHER RM-760 універсальний засіб для виведення плям, що має ефективну здатність очищувати килимові покриття і м'які меблі всіх видів.

Наше обладнання

Для максимально швидкого і якісного чищення м'яких меблів ми використовуємо високопродуктивне професійне обладнання від німецького бренду KÄRCHER.

Пилосос сухого та вологого прибирання KÄRCHER MV-2

Пилосос сухого та вологого прибирання KÄRCHER MV-2

Застосовується на початковому етапі хімчистки м'яких меблів, матраців та килимів. Даний етап включає попереднє видалення пилу і великого сміття з поверхні.

Миючий пилосос KÄRCHER Puzzi 8 / 1c

Миючий пилосос KÄRCHER Puzzi 8 / 1c

Пилосос використовується для основного етапу вологого прибирання під час хімчистки м'яких меблів, матраців та килимів.

ЗРОБІТЬ ЗАМОВЛЕННЯ НА ВИЇЗНУ ХІМЧИСТКУ ПРОСТО ЗАРАЗ - І ВЖЕ ЗАВТРА ВАШ ДІМ ЗНОВУ СТАНЕ ЧИСТИМ І ЗАТИШНИМ!

Ціни на послуги виїзної хімчистки стільців та крісел

Предмет для чищення Вартість Примітка
Кухонний куточок 800 *
Крісло 500 *
Крісло розкладне 600 *
Стілець без спинки 80 *
Стілець зі спинкою 150 *
Пуф 150 *
Послуга «Примусова сушка»
30% *

Примітки

  • При сильних забрудненнях вартість може бути збільшена.
  • При замовленні за межами міста додатково оплачуються транспортні витрати.
  • Мінімальне замовлення - 1500 грн.

ГАЛЕРЕЯ НАШИХ РОБІТ

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Rating stars

Хочу залишити відгук про майстра професіонала!!! Працює з професійним обладнанням та якісними засобами для чищення. Робота виконана дуже якісно та акуратно👍! Двоспальне ліжко і ортопедичний матрац як нові👏! Всім рекомендую!!!

Rating stars

Велике спасибі за чистенький дитячий матрац! Обов'язково порекомендую друзям і в майбутньому буду користуватися вашими послугами! Процвітання і хороших клієнтів вашому бізнесу!

Ми працюємо для Вас! Подивіться справжні відгуки про нашу роботу:

ЧОМУ ВАРТО ДОВІРИТИ ХІМЧИСТКУ НАМ

  • Беремося за будь-яку роботу, виконуючи її з любов'ю, тому зробимо щасливішими і Вас.
  • Наші співробітники завжди ввічливі і привітні, професійно виконують весь спектр робіт, дають цінні поради та рекомендації по догляду за килимами та м'якими меблями.
  • Для кожної проблеми клієнта знаходимо індивідуальний підхід, щоб виконати поставлене завдання найбільш якісним та результативним способом. Чітко дотримуємося всіх рекомендацій МІУЗ.
  • Виконуємо всю роботу безпосередньо у Вас вдома або в офісі, роблячи його чистішим і затишнішим. Відразу ж по завершенню хімчистки інтер'єр наповниться атмосферою справжньої свіжості та комфорту.
  • Вам не буде потрібно додатково шукати іще когось і переплачувати за аналогічні роботи - ми відразу приїдемо і зробимо все необхідне швидко та якісно.
  • У нас є послуги нічної хімчистки та прискореної сушки.

Хімчистка крісел на дому

Напевно, майже у кожного вдома є такий вид меблів, як крісло. Це дуже зручний виріб, в якому з комфортом може розміститися одна людина, будь то власник квартири або гість. Проте, ніщо не вічне. Це стосується і зовнішнього вигляду вашого крісла, яке, з часом, також потребує хімчистки.

Чистка крісел може робитися і власноручно, для підтримки чистоти. Проте раз на півроку краще звертатися до професіоналів за глибокою хімчисткою крісел, оскільки в них можуть заводитися пилові кліщі або інші неприємні мікроорганізми. Також цей вид меблів може бути схильний до появи плям або запахів, прибрати які можна лише при глибокій хімчистці.

Завдяки мобільності компанії Чистий куточок, хімчистка крісел вдома стала реальністю. Тепер у вас немає необхідності наймати вантажників або спеціальний транспорт для перевезення меблів в найближчу стаціонарну службу клінінгу. Хімчистка офісних або домашніх крісел, крісел-мішків - здійснюється прямо у вас вдома або в офісі.

Ціна хімчистки крісла складає 400 гривень, а якщо в ньому є присутній розкладний механізм з додатковими подушками, то ціна збільшиться всього на 100 гривень. Хімчистка шкіряного крісла коштуватиме 600 гривень, що досить недорого.

Замовити чистку крісел ви можете подзвонивши по одному з двох номерів телефону : 098-80-555-00, 095-80-555-00, або ж скориставшись послугою зворотного дзвінка в шапці сайту.

Хімчистка стільців на дому

Чистка стільців - це саме те, про що багато хто забуває або не надає особливого значення. Найбільше недооцінюється чистка офісних стільців, хоча люди можуть проводити на них більше 6 годин щодня, приносячи при цьому різних мікроорганізмів з вулиці, громадського транспорту або різних громадських місць.

Хімчистка стільців на дому або в офісі стала такою ж актуальною послугою, як, наприклад, доставка їжі. Більше немає ніякої потреби витрачати власний час на чистку, миття, підбір необхідного миючого засобу. Досить лише замовити зворотний дзвінок на сайті Чистий Куточок, після чого з вами зв'яжеться наш менеджер і уточнить усі деталі, а також погодить комфортний для вас час для приїзду наших фахівців.

Чистка стільців робиться за допомогою техніки Karcher, яка володіє високою потужністю, що значно відрізняється від звичайних пилососів. Всі засоби для чищення мають відповідну сертифікацію, не шкодять текстилю або шкірі, а також екологічні і гіпоалергенні.

Питання і відповіді


Для нас це звичайна робота з гарантовано успішним результатом в 99% випадків, навіть коли потрібно позбутися самих застарілих плям і тих, що в'їлися у поверхню. Кожного разу ми застосовуємо індивідуальний підхід, заснований на багаторічному практичному досвіді, якісних миючих засобах та передових європейських технологіях.


Для повного висихання в середньому потрібно від 6 до 24 годин в залежності від виду оббивної тканини й умов усередині приміщення. Наприклад, стілець повинен висохнути за 2-3 години, а ось для повної сушки дивана або матраца потрібно від 12 до 24 годин. При необхідності зменшити цей час - рекомендуємо скористатися послугою прискореної сушки.


У роботі ми використовуємо тільки екологічно безпечні засоби для чищення, що мають високі біорозкладні та гіпоалергенні властивості. Вони були розроблені за стандартами ЄС спеціально для застосування всередині житлових приміщень, і тому абсолютно не шкідливі як для найменших дітей та алергіків, так і для вибагливих до умов середовища домашніх тварин. З нами Ви можете бути абсолютно спокійні щодо чистоти Вашого будинку й безпеки для здоров'я всіх його мешканців!


Наша компанія надає клінінгові послуги не лише у межах Харкова, але і в прилеглих населених пунктах Харківської області.


Ми працюємо практично без вихідних увесь тиждень, щоб забезпечити максимальну оперативність та комфорт для наших клієнтів.


Попередньо вартість можна подивитися у відповідному розділі Прайса наших послуг. А для точного розрахунку вартості замовлення зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті, а краще відразу надішліть чіткі фото забрудненої речі по Viber або Telegram. Зв'язавшись із Вами по телефону, наш менеджер зможе задати декілька уточнюючих запитань, і після цього повідомить точну вартість замовлення відповідно до наданої інформації.


Ми працюємо без передоплати. Розрахунок проводиться на місці після повного завершення робіт.

^