Хімчистка дивана на дому в Харкові та області


Ваш дорогоцінний диван раптом покрився якимись плямами, а його оббивка помітно потемніла, втративши колишній вигляд? А може його помалювало улюблене чадо або серйозно позначив котик? 70% наших клієнтів думали, що видалити все це повністю просто неможливо, доки не викликали нас!

Довірте чищення та відновлення свого дивана професіоналам. І ми виправимо навіть найскладнішу ситуацію, разом із повним видаленням жирових або винних плям, засохлого крему для взуття, неприємних запахів, слідів маркера або сечі.

У нашому арсеналі більше ніж 40 спецзасобів і 7 років досвіду. Ми зробимо все можливе, щоб Ви залишилися задоволені. Відправте нам фото забруднення у VIBER або TELEGRAM просто зараз – і з Вами обов'язково зв'яжеться наш майстер і експертно проконсультує з усіх питань хімчистки меблів. Не втрачайте часу - у 99% випадків все можна виправити, якщо зробити хімчистку вчасно і не припускатися помилок!


НЕ ВТРАЧАЙТЕ ЧАСУ - ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З ЕКСПЕРТОМ ВИЇЗНОЇ ХІМЧИСТКИ ДИВАНІВ

Диван двомісний
ДИВАН ДВОМІСНИЙ
Диван тримісний
ДИВАН ТРИМІСНИЙ
Євро книжка
ЄВРО КНИЖКА
Диван кутовий стандартний
ДИВАН КУТОВИЙ СТАНДАРТНИЙ
Шкіряний куточок
ШКІРЯНИЙ КУТОЧОК
Диван шкіряний прямий
ДИВАН ШКІРЯНИЙ ПРЯМИЙ

ЗРОБІТЬ ЗАМОВЛЕННЯ НА ВИЇЗНУ ХІМЧИСТКУ ПРОСТО ЗАРАЗ - І ВЖЕ ЗАВТРА ВАШ ДІМ ЗНОВУ СТАНЕ ЧИСТИМ І ЗАТИШНИМ!


ДОСВІДЧЕНИЙ ПЕРСОНАЛ
Ми використовуємо тільки екологічні хімзасоби і техніку від провідних брендів США та Німеччини. Відновлюємо природний pH відразу після чищення.

ЯКІСНО ТА НАДІЙНО
Ми використовуємо тільки екологічні хімзасоби і техніку від провідних брендів США та Німеччини. Відновлюємо природний pH відразу після чищення.

ШВИДКО ТА ЕФЕКТИВНО
Тільки метод сучасної аквачистки дозволить в 99% випадків відновити зовнішній вигляд оббивки меблів і вирішити всі проблеми з плямами та запахами.

Всього лише через кілька днів після появи плям процес їх видалення сильно ускладниться. А для кожного виду оббивки необхідно застосовувати свій метод чищення і набір хімії, бо інакше ситуація може значно погіршитись!

Скористайтеся доступною послугою професійної хімчистки диванів від компанії «Чистий куточок». За роки роботи ми вже врятували і відновили від бруду, кліщів і плям тисячі диванів практично всіх видів і вікових груп для власників квартир, родин та бізнес-компаній Харкова.

Тому, якщо Ви дійсно цінуєте свою річ - не намагайтеся зачищати плями самостійно, використовуючи побутову хімію Gala або Vanish! Краще промокніть свіжі плями серветками, заспокойтеся і зателефонуйте нам. Ми зможемо врятувати Ваші меблі та приємно здивувати Вас!

Особливості хімчистки диванів у Харкові

Кінцевий результат залежить від багатьох факторів: чи багато часу пройшло після забруднення, наскільки правильно був проведений підбір засобів та обрано метод чищення, а також від застосування потужних приладів, що забезпечують достатній нагрів миючого розчину, полоскання та дезінфекцію тканин. Безцінний практичний досвід, великий масив знань, якісна хімія та, звичайно ж, прямі руки - запорука успіху в 99% випадків!

Сьогодні професійна хімчистка м'яких меблів має проводитись із застосуванням потужного мийного обладнання KÄRCHER, Mytee (США) і в повній відповідності до рекомендацій МІУЗ. У нашому арсеналі є більше ніж 40 екологічних хімзасобів від провідних світових брендів ChemSpec (США), Prochem (Британія) та інших гідних компаній. До цих засобів відносяться: безпечні розчинники з різним ступенем pH та їх підсилювачі, засоби для виведення плям, кондиціонери-ополіскувачі та нейтралізатори. За допомогою цього набору можна вивести практично будь-які плями, відновити колір і повернути меблям колишній привабливий вигляд, не зашкодивши йому при цьому.

Усі наші майстри є справжніми експертами в матеріалознавстві, і тому зможуть точно визначити склад диванної оббивки всього за кілька секунд після огляду меблів на місці. Ми починаємо роботу, обов'язково виконуючи сухе чищення щіткою та пилососом, інакше дрібні частки пилу, що наявні на поверхнях дивану, при розчиненні їх водою тільки посилять проникнення бруду всередину матеріалів, і тоді якісно видалити все за допомогою вологого чищення вже не вийде.

Подальше чищення проводиться вологим способом Аквачистки, що дозволяє повністю прибрати всі плями і забруднення з поверхні оббивки дивана, а також ефективно витягти пилових кліщів, грибки і бактерії з його глибини. Та й запахи, які диван вбирав роками, зникнуть в такому випадку швидко і без сліду! На фінальному етапі відновлюємо природний pH меблів, використовуючи нейтралізатори, щоб забезпечити максимальний комфорт і найкращі умови для здоров'я Вас і Ваших близьких.

Виїзна хімчистка від компанії «Чистий куточок» дозволить протягом дня або ночі вирішити всі Ваші проблеми із чищенням м'яких меблів вдома або в офісі без марних клопотів і ризиків. Також ми позбавимо Вас від витрат на доставку в стаціонарний пункт, зберігши дорогоцінний час і меблі. Через кілька годин після чищення Ви зможете користуватися улюбленими меблями знову, отримуючи насолоду від справжньої чистоти!

Етапи робіт

Після візуальної оцінки ситуації майстер готує необхідний набір інструментів, засобів для чищення та одразу ж приступає до роботи.

Хімчистка диванів проводиться нами в суворій відповідності до принципів кола Зіннера, згідно з яким кінцевий успіх чищення залежить від поєднання відразу 4 чинників: складу розчину, що чистить (для цього потрібен правильний підбір хімії відповідно до особливостей матеріалу оббивки і характеру забруднень), температури розчину, часу його впливу на оббивку і механічного впливу.

1. Сухе чищення

Здійснюється за допомогою пилососа сухого прибирання і триває від 5 до 15 хвилин. У комплекті пилососа є спеціальні антистатичні щіточки. Вони мають протилежний поверхні оббивки заряд і добре притягують усі дрібні часточки, збираючи пил. Багато починаючих фахівців нехтують цим етапом, тому що для цього потрібно возити з собою додаткове обладнання.

ЧОМУ НЕОБХІДНО ПОЧИНАТИ З СУХОГО ЧИЩЕННЯ?

Усі ворсисті матеріали (флок, велюр, шеніл) збирають і накопичують у собі багато пилу, і якщо водний розчин нанести відразу на їх запилену поверхню, то після змочування найдрібніші часточки пилу легко транспортують бруд разом із водою просто вглиб матеріалу, і вологим чищенням їх потім вже не видалити.

Окрім того, багато кутових диванів або системи Дельфін містять у собі ніші для білизни із пружинними механізмами всередині, які з часом стираються, і там внизу накопичується багато сталевої стружки. На суху вона видаляється без проблем, але як тільки на неї потрапляє вода - відбувається реакція, і потім видалити її також буде неможливо!

Також всередині диванів є глибокі щілини, до яких зі звичайною насадкою екстрактора дістатися не вийде, і якщо пропустити цю стадію чищення, то в усіх щілинах та вузьких отворах залишиться сміття. А ось за допомогою щілинних насадок різної довжини з комплекту сухого пилососа можна буде легко дістати пил із глибини аж до 20 см.

А іще буває, що в будинку живуть собаки гладкошерстих порід (наприклад, пітбулі). Так ось, їх шерсть щільно встромляється в оббивку, прямо як голочки, і під час прибирання її довго доводиться вичищати. Але робити це потрібно тільки на суху!

2. Пре-спрей

Попереднє замочування - етап, в ході якого проводиться нанесення миючого розчину на поверхню для очищення. Тут усе працює приблизно так само, як і в циклі попереднього замочування всередині пральної машини.

Для ефективного очищення краще задати якомога вищу температуру миючого розчину, але при цьому не слід перевищувати максимально допустимий температурний режим, рекомендований для прання матеріалів, що входять до складу оббивки, інакше їй можна нашкодити. Для вовни, бавовни та льону допустимий максимум становить 40° і pH в 9 одиниць. Синтетика, рогожа, шеніл, жакард і синтетичний велюр можуть витримувати температуру до 60 градусів і pH у 10-11 одиниць.

Після нанесення розчину потрібно почекати 5-7 хвилин, щоб хімія змогла добре попрацювати і перетворити всі забруднення з твердого стану на емульсію. Іноді доводиться повторювати цю процедуру.

3. Механічний вплив

Щоб хімія проникала якомога глибше до волокон і ефективно розріджувала забруднення - необхідно обережно поворухнути верхній шар оббивки і оновити його, тому на цій стадії потрібно добре і акуратно попрацювати щіточкою або шпателем над місцями забруднення.

У місцях, де вже встигла утворитися кірка, доведеться пройтися інструментом по кілька разів, щоб злегка розбити бруд. Особливо важливо виконувати цю операцію при великих нашаруваннях бруду. Ця процедура зазвичай триває від 5 до 15 хвилин.

4. Екстракція

Це основний і найтриваліший етап, під час якого здійснюється багаторазова подача води до м'якої поверхні дивана з подальшим її отриманням або висмоктуванням. Даний процес займає від 40 до 60 хвилин для середньостатистичного дивана.

За своєю суттю ця операція аналогічна виполіскуванню білизни у пральній машині - після того як хімія розчинила всі забруднення і перетворила на емульсію, бруд акуратно витягується з оббивки і переноситься в інше місце за допомогою води.

Для цього ми застосовуємо найпотужніший у своєму класі американський пилосос-екстрактор, поступово транспортуючи в ході повторюваних циклів екстракції весь розчинений бруд прямо в його бак. Щоразу на початку циклу ми подаємо нову порцію чистої води і забираємо брудну воду, поступово мінімізуючи кількість забруднень на тканині. Операція повторюється до тих пір, поки з приладу не буде виходити тільки чиста вода. Весь процес ретельно контролюється вручну, що забезпечує навіть краще виполіскування, ніж при машинному пранні.

Щоб пом'якшити волокна, нейтралізувати хімію і повернути колишню контрастність тканини, крім подачі достатньої кількості води до місця забруднення потрібно ще додати і кондиціонер-ополіскувач. Крім того, кислотні засоби з його складу допоможуть також злегка відновити початковий колір заводських барвників.

Якщо ж на поверхні наявне чорнило від канцелярських ручок, то розчинник не слід наносити безпосередньо на поверхню оббивки, щоб не викликати руйнівних впливів на підкладний матеріал, клейову основу або внутрішній шар поролону.

Набагато безпечніше буде спочатку нанести розчинник на м'яку фібру, і вже з її допомогою здійснювати перенесення забруднень з однієї площини на іншу. При цьому дуже важливо працювати акуратно, щоб не закошлатити гладку поверхню оббивки дивана. Адже якщо вона ворсиста - при недбалому поводженні може легко полисіти!

Наші майстри завжди намагаються не тільки ефективно очистити всю поверхню, але й робити все дбайливо, щоб ні в якому разі її не пошкодити. Тому ми дуже акуратно впливаємо на м'яку оббивку тільки фіброю з розчинником.

5. Виведення плям

У місцях, де іще залишилися сліди від бруду, здійснюємо додаткову процедуру виведення плям, якщо це дійсно необхідно.

При цьому для безводних плям використовуються тільки розчинники, а для водних плям - вибираємо відповідний засіб у залежності від його походження: якщо видно чіткий контур водного походження, то використовуємо кислотні або кисневі засоби для виведення плям.

Екологічно безпечні засоби для чищення

При виконанні хімчистки диванів застосовується добре перевірений часом набір високоефективних і безпечних засобів для чищення. Всі використовувані засоби були розроблені спеціально для чищення текстилю в приміщеннях житлового фонду та сертифіковані згідно з нормами ЄС. Вони гіпоалергенні, біорозкладні, і тому абсолютно не шкідливі для людей і домашніх тварин.

Засіб ЕРА 111

ЕРА 111

Надпотужний склад для прання ЕРА 111 вже довгий час очолює провідні позиції на ринку засобів хімчистки для країн СНД і Європи завдяки високим очищувальним властивостям.

Засіб CHEMSPEC

CHEMSPEC

Професійна лінійка спецзасобів для чищення текстилю від американського виробника, що займає провідні позиції на світовому ринку.

Плямовивідник RM-760

KÄRCHER RM-760

KÄRCHER RM-760 універсальний засіб для виведення плям, що має ефективну здатність очищати килимові покриття і м'які меблі всіх видів.

Наше обладнання

Для максимально швидкого та якісного очищення диванів ми використовуємо високопродуктивне професійне обладнання від провідних брендів США та Німеччини.

Пилосос сухого та вологого прибирання KÄRCHER MV-2

Пилосос сухого та вологого прибирання KÄRCHER MV-2

Застосовується на початковому етапі хімчистки м'яких меблів, матраців і килимів. Даний етап включає попереднє видалення пилу і великого сміття з поверхні.

Американський екстрактор Mytee-Lite 8070

Американський екстрактор Mytee-Lite моделі 8070 - найпотужніший у своєму класі!

Єдиний серед аналогів екстрактор із вбудованим проточним водонагрівачем на 1000 Вт - забезпечує нагрів миючого розчину до 99 °C, що дозволяє ефективно видаляти навіть найстійкіші та глибинні забруднення з поверхні або оббивки м'яких меблів.

Сделайте заказ на выездную химчистку прямо сейчас - и уже завтра Ваш дом снова станет чистым и уютным!

Ціна хімчистки дивана на дому

Предмет для очищення Вартість Примітка
Диван 3-місний 1100 *
Диван 3-місний з підлокітниками 1200 *
Диван 3-місний з відкидною спинкою чи виїзним спальним місцем 1200 *
Диван 3-місний з відкидною спинкою чи виїзним спальним місцем з підлокітниками 1300 *
Кутовий диван (розмір до 240 см) 1300 *
Кутовий диван з відкидною спинкою чи виїзним спальним місцем 1600 *
Кухонний куточок 800 *

Примітки

 • При сильних забрудненнях вартість може бути збільшена.
 • При замовленні за межами міста додатково оплачуються транспортні витрати.
 • Мінімальне замовлення - 1500 грн.

Хімчистка дивана – фото до/після

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Rating stars

Звертаюся вже не перший рік, хімчистка проводиться швидко і дуже якісно. Дивани, матраци як нові після неї. Андрій - справжній професіонал своєї справи! Всім рекомендую.

Rating stars

Звернулися з особливою проблемою - кішка "сходила" на диван. Проблему усунули швидко і якісно - запах зник, диван як новенький. Окрім послуги, отримали масу корисної інформації по догляду за меблями. Будемо звертатися ще. Рекомендую.

Ми працюємо для Вас! Подивіться справжні відгуки про нашу роботу:

ЧОМУ ВАРТО ДОВІРИТИ ХІМЧИСТКУ НАМ

 • Беремося за будь-яку роботу, виконуючи її з любов'ю, тому зробимо щасливішими і Вас.
 • Наші співробітники завжди ввічливі і привітні, професійно виконують весь спектр робіт, дають цінні поради та рекомендації по догляду за килимами та м'якими меблями.
 • Для кожної проблеми клієнта знаходимо індивідуальний підхід, щоб виконати поставлене завдання найбільш якісним і результативним способом.
 • Виконуємо всю роботу безпосередньо у Вас вдома, роблячи його чистішим і затишнішим. Відразу ж по завершенню хімчистки килимів і м'яких меблів будинок наповниться атмосферою справжньої свіжості та комфорту.
 • Вам не буде потрібно додатково шукати іще когось і переплачувати за аналогічні роботи - ми відразу приїдемо і зробимо все необхідне швидко та якісно.
 • Також у нас є послуги нічної хімчистки і прискорена сушка.

Професійна хімчистка дивана від компанії Чистий Куточок

Усі ми звикли прибиратись у себе в квартирі, будинку, на робочому місці, оскільки знаходитись в чистій обстановці куди приємніше, ніж у брудній і засміченій. Найпростіше, що можна зробити - це пропилососити, помити підлогу, прибрати усі фантики або непотрібні папери і зміни вже будуть помітні. Але що робити, якщо потрібна чистка дивана? Просто так його не пропилососиш, оскільки усередині тканинних волокон можуть мешкати різні мікроорганізми, які міцно тримаються за волокна і не збираються так просто здаватися.

Складнішим завданням може стати наявність плям або розводів від вина, кави, чаю, сечі або інших рідин. І якщо пляму від чаю ще можна якось відтерти самостійно, то ось почистити диван від сечі і запаху буде в рази складніше, так що без допомоги фахівців тут не обійтися.

Чистий куточок - це виїзна професійна хімчистка в Харкові і області, яка здатна виїхати до вас додому або офіс у будь-який день тижня 24/7 і зробити необхідний клінінг. Усі роботи виконуються за допомогою техніки марки Karcher, а також потужного екстрактора Mytee - Lite, що дозволяє проводити як суху чистку, так і вологу.

Хімчистка шкіряного дивана

Хочемо звернути вашу увагу на те, що виїзна хімчистка Чистий Куточок робить досить великий спектр клінінгових послуг, серед яких є і чистка шкіряного дивана. Звичайно, частіше послуга хімчистки потрібна саме для тканинних, м'яких або велюрових виробів, оскільки вони краще вбирають різні рідини і швидше брудняться, проте шкіряні меблі також схильні до забруднень і потребують тоншої і акуратнішої чистки.

Чистка шкіряних диванів вимагає особливої підготовки і спеціальних миючих засобів, щоб не пошкодити зовнішній вигляд шкіри, а навпаки - освіжити її і зробити її вигляд більш преміальним.

Хімчистка дивана від котячої сечі

Найбільш складною і потребуючою спеціального підходу вважається чистка дивана від котячої сечі і її запаху. Специфіка цього забруднення полягає в тому, що котяча сеча досить їдка, а її запах вивести набагато складніше, ніж запахи будь-яких інших рідин.

Проте наші фахівці запросто зможуть впоратися і з цим завданням. Використовуючи під час чистки потужний екстрактор і спеціальний професійний миючий засіб, навіть таке серйозне забруднення можна буде легко усунути, прибравши при цьому усі плями, розводи і неприємні запахи.

Вартість хімчистки дивана на дому

Ціна хімчистки дивана залежить від наступних критеріїв:

 • Розмір
 • Кількість комплектуючих
 • Міра забруднення

Наприклад, ціна хімчистки кутового дивана складатиме 1200 гривень (при розмірі до 240 см), а наявність у нього спинки або виїзного спального місця додасть до вартості 300 гривень.

Ціна хімчистки дивана, розрахованого на 2 місця, складатиме 900 гривень, а чистка трьох місць буде дорожча всього на 200 гривень, що досить недорого.

Ціна чистки шкіряного дивана - 1500 грн, якщо ж у вас повноцінний шкіряний куточок, то ціна такої хімчистки буде близько 2000 гривень.

Дізнатись ціну хімчистки саме вашого дивана ви можете подзвонивши в компанію Чистий Куточок, після чого наші фахівці з’ясують усі деталі і зможуть озвучити вартість і терміни виконання усіх необхідних робіт.

Заказать химчистку дивана в Харькове и Харьковской области

Замовити чистку дивана на дому від професіоналів з компанії Чистий Куточок ви можете в онлайн режимі, подзвонивши по наступних номерах телефону : 098-80-555-00, 095-80-555-00. Також ви можете скористатись функцією "Замовити дзвінок", яка розташована в шапці сайту. Наші фахівці готові почати роботу у будь-який час, а багаторічний досвід і професійне обладнання (Karcher, екстрактор) дозволять провести хімчистку за лічені години.

Питання і відповіді


Для нас це звичайна робота з гарантовано успішним результатом в 99% випадків, навіть коли потрібно позбутися самих застарілих плям і тих, що в'їлися у поверхню. Кожного разу ми застосовуємо індивідуальний підхід, заснований на багаторічному практичному досвіді, якісних миючих засобах та передових європейських технологіях.


Для повного висихання в середньому потрібно від 6 до 24 годин в залежності від виду оббивної тканини й умов усередині приміщення. Наприклад, стілець повинен висохнути за 2-3 години, а ось для повної сушки дивана або матраца потрібно від 12 до 24 годин. При необхідності зменшити цей час - рекомендуємо скористатися послугою прискореної сушки.


У роботі ми використовуємо тільки екологічно безпечні засоби для чищення, що мають високі біорозкладні та гіпоалергенні властивості. Вони були розроблені за стандартами ЄС спеціально для застосування всередині житлових приміщень, і тому абсолютно не шкідливі як для найменших дітей та алергіків, так і для вибагливих до умов середовища домашніх тварин. З нами Ви можете бути абсолютно спокійні щодо чистоти Вашого будинку й безпеки для здоров'я всіх його мешканців!


Наша компанія надає клінінгові послуги не лише у межах Харкова, але і в прилеглих населених пунктах Харківської області.


Ми працюємо практично без вихідних увесь тиждень, щоб забезпечити максимальну оперативність та комфорт для наших клієнтів.


Попередньо вартість можна подивитися у відповідному розділі Прайса наших послуг. А для точного розрахунку вартості замовлення зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті, а краще відразу надішліть чіткі фото забрудненої речі по Viber або Telegram. Зв'язавшись із Вами по телефону, наш менеджер зможе задати декілька уточнюючих запитань, і після цього повідомить точну вартість замовлення відповідно до наданої інформації.


Ми працюємо без передоплати. Розрахунок проводиться на місці після повного завершення робіт.

^